Slide1
banner2
banner3
banner4
banner5

WORLDCHEM

WORLDCHEM, endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri konusunda faaliyet göstermektedir. WORLDCHEM, alanında yurtiçi ve yurtdışında geçerliliği kabul görmüş kalite belgeleri ile tescillenmiş ve sizlere ulaşmadan önce kalite kontrol aşamalarına titizlikle tabi tutulmuş ürünleri ile sadece temizliği değil aynı zamanda ‘Hijyen’i de sağlamaktadır.

Kısacası, hijyene giden yol WORLDCHEM’den geçmektedir.

Temiz Adımlarla İlerliyoruz...

İçinde bulunduğumuz yüzyıl; birçok teknolojik ürün, imkan ve hizmeti insanlığa sunarken, ekolojik çeşitlilik ve yaşam üzerinde telafisi imkansız hasarlar yaratarak, dünyamız için hayati önem taşıyan varlıkları da alıp götürmektedir.
Worldchem olarak, gerek Ar-ge gerekse üretim aşamalarımızda çevre ile ilgili temel fiziksel unsurlar olan; hava, toprak ve su üzerinde zararlı etkilerin oluşmasını önleyici tedbirler almaktayız. Ürünlerimizin formülasyonu, çevre dostu olacak şekilde hazırlanmaktadır.
Worldchem; hammaddelerin temini, ürün üretimi ve nihai tüketiciye ulaşıma kadar ki süreçte, çevre dostu teknolojilerini sürekli yenileyerek sizlere hizmete devam edecektir.

REFERANSLAR